Zespoły zdalne

  • Home
  • /
  • Zespoły zdalne

Czym się zajmujemy?

Zacznijmy od początku…

Pomysł na zespoły zdalne powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów. Z racji tego, że pracujemy tylko zdalnie i tylko z osobami z niepełnosprawnością wypracowaliśmy najlepsze rozwiązania niezbędne do pracy zdalnej.
Realizujemy różnorodne projekty zaczynając od projektów analitycznych poprzez telefoniczną obsługę klientów i wiele innych nakierowanych na pracę z klientem. Wychodzimy naprzeciw oczekiwań klientów i zawsze szukamy najlepszego rozwiązania dla biznesu.
Poza projektami zewnętrznymi realizujemy również projekty wewnętrzne. To właśnie na naszych projektach telemarketerzy bez doświadczenia zdobywają wiedzę i umiejętności do wykonywania pracy. Każdemu pracownikowi zapewniamy szkolenie z technik sprzedaży telefonicznej a pod opieką doświadczonego trenera sprzedażowego pracownicy poznają sekrety telesprzedaży.

Nasi pracownicy pracują w różnych lokalizacjach na terenie całego kraju co pozwala nam na zatrudnianie bardzo dobrych i oświadczonych osób.
Dzięki zdalnej realizacji projektów klienci nie muszą organizować miejsc pracy, ponieważ nasi pracownicy sami organizują sobie Office w zaciszu własnego domu.

A jak to działa?

W zależności od wielkości projektu, model zespołu zdalnego dopasowywany jest indywidualnie. Zespoły zdalne składają się z telemarketerów, analityków danych, koordynatora nadzorującego pracę i weryfikującego pod kątem jakości wykonywanej usługi. Wszystkie działania opatrzone są obsługą informatyczną i graficzną. Zespołowi zapewniamy niezbędne programy do wykonywania zadań projektowych. Prowadzimy raporty z wykonanych działań, wyniki naszej pracy trafiają do zleceniodawcy, na życzenie udostępniamy również rozmowy telefoniczne a wszystko to pod kontrolą Inspektora RODO.

Zatrudnianie osób z niepełnosprawnością wzmacnia wizerunek pracodawcy i wpisuje się w politykę odpowiedzialności społecznej. Naszą misją jest poprawa świadomości na temat zatrudniania osób z niepełnosprawnością na otwartym rynku pracy.
Zatrudniać czy nie zatrudniać, odpowiedź jest prosta. Zatrudniać, bo to ludzie budują markę, budują biznes – w dobie Internetu możemy zapewnić sobie „niewidzialną rękę na rynku pracy” mieć świetnych, wykwalifikowanych specjalistów pracujących setki kilometrów od biura. Wykonujących swoją pracę zdalnie, bez potrzeby stwarzania miejsc pracy, w zaciszu własnego domu. Dając dzięki temu ogromną szansę na rehabilitacje zawodową i na rozwój zawodowy, zyskując przy tym efekt wykonanej pracy.