Kontakt

Kontakt

Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7a, 02-366 Warszawa

Email:rekrutacja@bponetwork.pl

Godziny pracy:Poniedziałek – Piątek, od 8 do 15

Infolinia w sprawie ofert pracy

Manager HR

Manager ds. wdrożeń i zarządzania zespołami

Kontakt z fundacjami

Kontakt z inspektorem RODO

Napisz do nas

Administratorem Państwa danych osobowych będzie BPO Network sp. zoo z siedzibą w Warszawie, przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 roku budynek 7A piętro VI.

więcej informacji

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

Szukasz godnej zaufania agencji pośrednictwa pracy?

  • Działamy na tyle długo, by wiedzieć, jak znaleźć dla Ciebie odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów na proponowane stanowisko.
  • Centrala naszej firmy znajduje się w biurowcu przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 roku budynek 7A piętro VI kod 02-362 Warszawa. Nie musisz się jednak martwić jeśli Twoja firma ma siedzibę w Krakowie albo w Gdańsku. Pomożemy znaleźć Ci odpowiedniego pracownika nawet wtedy, gdy Twoja firma funkcjonuje poza stolicą. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą po prostu skontaktuj się z nami.
  • Jesteśmy do dyspozycji Klientów w godzinach urzędowania biura – tj. od 8.00 do 15.00. Osoby zainteresowane ofertą BPO NETWORK zapraszamy do skontaktowania się z nami przez elektroniczną skrzynkę pocztową: rekrutacja@bponetwork.pl.
  • Czekamy również na Państwa telefon pod numerem 798 951 967. Wiadomość z pytaniem można do nas wysłać także za pomocą zamieszczonego na stronie formularza kontaktowego, zostawiając swój numer telefonu oraz adres mailowy. Gwarantujemy, że na otrzymane pytania odpowiadamy tak szybko, jak jest to możliwe.