Oferta dla pracodawców

 • Home
 • /
 • Oferta dla pracodawców

Poszukujesz pracownika wykwalifikowanego w konkretnym kierunku?

Zapraszamy do zapoznania się ze zgromadzonymi przez BPO Network ofertami osób niepełnosprawnych poszukujących aktualnie pracy.
Poświęć kilka minut – może wśród naszych kandydatów znajdziesz kogoś, kogo właśnie szukasz.

Znajdziesz u nasz między innymi:

 • Telemarketerów i konsultantów Call Center - osoby spełniające minimalne kryteria sprzętu komputerowego, czyli posiadające własny komputer i stałe łącze internetowe. To osoby samodzielne, z dobrą, poprawną dykcją, komunikatywne, rozmowne, z dużą cierpliwością, najlepiej z doświadczeniem lub po szkoleniu w BPO Network, znające programy takie jak FCC oraz Excel.

 • Specjaliśtów ds. obsługi klienta w języku obcym – osoby spełniające wszystkie wymienione wyżej kryteria oraz władające czynnie wybranym językiem obcym, np. angielskim, niemieckim, rosyjskim, czeskim, włoskim, francuskim itd.

 • Analityków internetowych, których wyróżnia znajomość Excela, umiejętność samodzielnej pracy, wyszukiwanie danych, trudnych do zdobycia numerów telefonów itp.

 • Grafików - znajomość adobe premiere pro, photoshop, grafiki 2d, grafiki 3d, grafiki izometryczne, Picasa, GIMP, PowerPoint.

 • Asystentki – umiejące obsługiwać sprzęt biurowy, taki jak profesjonalna drukarka, skaner, ksero, mające znajomość MS Office i umiejące wystawiać faktur, pisać służbowe emaili, a także posiadające takie cechy interpersonalne, jak utrzymanie stałego kontaktu z klientami, umawianie terminów i organizowanie spotkań.

 • Copywriterów – osoby władające „lekkim piórem”, umiejące tworzyć treści marketingowe promocyjne i materiały również w języku obcym a także znające zasady pozycjonowania stron internetowych i programy MS Office i Excel.

 • Asystentów księgowego – który umie wprowadzać dokumenty do systemu księgowego, w tym wyciągi bankowe, faktury zakupów oraz potrafi analizować i kontrolować salda kont rozrachunkowych pod względem prawidłowości zapisów księgowych, jest osobą komunikatywną, więc będzie dbał o zadowolenie stałych klientów.

Pracownik przed komputerem

Szukasz godnej zaufania agencji pośrednictwa pracy?

 • Działamy na tyle długo, by wiedzieć, jak znaleźć dla Ciebie odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów na proponowane stanowisko.

 • Centrala naszej firmy znajduje się w biurowcu przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 roku budynek 7A piętro VI kod 02-362 Warszawa. Nie musisz się jednak martwić jeśli Twoja firma ma siedzibę w Krakowie albo w Gdańsku. Pomożemy znaleźć Ci odpowiedniego pracownika nawet wtedy, gdy Twoja firma funkcjonuje poza stolicą. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą po prostu skontaktuj się z nami

 • Jesteśmy do dyspozycji Klientów w godzinach urzędowania biura - tj. od 8.00 do 15.00. Osoby zainteresowane ofertą BPO NETWORK zapraszamy do skontaktowania się z nami przez elektroniczną skrzynkę pocztową: rekrutacja@bponetwork.pl.

 • Czekamy również na Państwa telefon pod numerem 798 951 967. Wiadomość z pytaniem można do nas wysłać także za pomocą zamieszczonego na stronie formularza kontaktowego, zostawiając swój numer telefonu oraz adres mailowy. Gwarantujemy, że na otrzymane pytania odpowiadamy tak szybko, jak jest to możliwe.

stopien niepelnosprawnosci umiarkowany

Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia i przesyłaniu informacji handlowych drogą elektroniczną lub telefoniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.

  Administratorem Państwa danych osobowych będzie BPO Network sp. zoo z siedzibą w Warszawie, przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 roku budynek 7A piętro VI.

  więcej informacji

  Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

  Referencje