28
sty

Nauczyciel matematyki z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca zdalna)

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy, natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Nauczyciel matematyki z orzeczeniem o niepełnosprawności
Miejsce pracy: praca zdalna/cała Polska

Wymagania:

  • Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
  • Bardzo dobra znajomość matematyki
  • Doświadczenie w pracy z młodzieżą – mile widziane
  • Znajomość programów nauczania matematyki w szkole średniej i podstawowej
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność indywidualnej pracy z uczniem

Obowiązki:

  • Przygotowanie ucznia do odpowiedzi, klasówki z matematyki w szkole podstawowej lub średniej
  • Przygotowanie ucznia do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym
  • Wyjaśnianie trudnych dla ucznia kwestii na bieżąco
  • Systematyczna praca z uczniem, umiejętność reagowania jego na aktualne potrzeby
  • Indywidualna praca z osobami na różnych etapach edukacji

Oferujemy:

  • Umowa o prace
  • Praca w godzinach odpowiadających uczniowi, najczęściej popołudniowych
  • Miła atmosfera w pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Respektowanie wszystkich przywilejów osoby niepełnosprawnej

Infolinia w sprawie ofert pracy:

 Iwona Lewandowska
508552445

 ilewandowska@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.