31
sty

Dlaczego warto zostawiać CV na stronie BPO Network ?

Często kiedy przeglądasz naszą stronę internetową nie znajdujesz interesującej Cię oferty pracy? Opuszczasz stronę przekonany, że nie jesteśmy w stanie pomóc Ci w znalezieniu pracy? Nic bardziej mylnego. Od dłuższego czasu, na stronie internetowej BPO Network istnieje opcja – Nie ma interesującej oferty – zostaw CV. Uwierzcie nam, że naprawdę warto z niej skorzystać.

Po pierwsze, w każdym przypadku gdy szukamy odpowiedniego kandydata na dane stanowisko, zaczynamy od przeszukiwania naszej wewnętrznej bazy kandydatów. Każde cv, które do nas wpływa jest przez nas przechowywane i (pod warunkiem zaznaczenia zgody w formularzu aplikacyjnym) wykorzystywane na potrzeby przyszłych rekrutacji. Dzięki temu, w wielu przypadkach publikowanie ogłoszenia okazuje się być zbędne, ponieważ jesteśmy w stanie znaleźć w krótkim czasie kandydata spełniającego wszystkie oczekiwania pracodawcy.

Po drugie, wszystkie aplikacje pozostawione w opcji Nie ma interesującej oferty – zostaw cv są rozpatrywane przez nasz zespół rekruterów i dopasowywane do prowadzonych w aktualnym czasie rekrutacji. Jeżeli kandydat przeglądając naszą stronę nie zauważy oferty odpowiedniej dla siebie, nasz zespół wskaże kandydaturę na odpowiednie stanowisko.

Pozostawienie cv w naszej bazie pozwala na zwiększenia szans i przyśpieszenie znalezienia zatrudnienia. Żadna aplikacja nie zostaje przez nas zlekceważona lub niezauważona. Nie należy się też obawiać, że pozostawiane przez Was dane wykorzystywane są do celów marketingowych czy innych. Nad ich bezpieczeństwem czuwa nasz Inspektor ds. danych osobowych, do którego kontakt widnieje na naszej stronie. W każdej chwili jest gotów odpowiedzieć na Wasze pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Pamiętajcie o tym przeglądając o tym naszą stronę internetową. I nie opuszczajcie jej bez pozostawienia CV.

Aneta Wróbel