22
Mar

Wsparcie klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

 Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy, natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: praca zdalna/cała Polska

Wymagania:

  • mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • stałe łącze w miejscu zamieszkania
  • własny komputer
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość Social media głownie FB
  • umiejętność pisania poprawną polszczyzną
  • budowanie relacji z klientem – komunikatywność
  • duże pokłady empatii i chęci pomocy
  • duże pokłady cierpliwości
  • pracy w rozwojowym zespole
  • bezpłatny dostęp do szkoleń i kursów dostępnych na stronie graomilion.pl

Obowiązki:

  • uruchamianie szkoleń na platformie
  • rozwiązywanie problemów z płatnościami i zamówieniami w sklepie internetowym
  • kontakt pomiędzy klientem a doradcą rozwoju osobistego
  • zarządzanie dostępami i kontaktami na grupach na FB dedykowanym odpowiednim szkoleniom
  • obsługa platformy multilearningowej
  • pomoc klientom na drodze mailowej i telefonicznej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie w pełnym wymiarze godzin
  • dostęp do szkoleń z zakresu rozwoju osobistego
  • pracę w miłej i wspierającej atmosferze
  • elastyczne godziny pracy (35h w tygodniu)
  • praca zdalna
  • premie i bonusy – po roku współpracy

Infolinia w sprawie ofert pracy:

Ilona Kawiecka
798 951 967
ikawiecka@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.