22
Mar

Wsparcie biura z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

 Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy, natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: praca zdalna/cała Polska

Wymagania:

mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
stałe łącze w miejscu zamieszkania
własny komputer

Szukamy osoby, która jest:

  • skrupulatna i sumienna
  • ma zdolność analitycznego myślenia
  • potrafi dobrze zorganizować sobie pracę
  • lubi prace z “tabelkami”
  • nie boi się obsługi narzędzi i programów komputerowych
  • lubi się rozwijać
  • lubi ludzi

Obowiązki:

 pomoc w zakresie prac biurowy
praca w Excel

Oferujemy:

zatrudnienie w stabilnej firmie w pełnym wymiarze godzin
dostęp do szkoleń z zakresu rozwoju osobistego
pracę w miłej i wspierającej atmosferze
elastyczne godziny pracy (35h w tygodniu)
praca zdalna

   Infolinia w sprawie ofert pracy:

Ilona Kawiecka
798 951 967
ikawiecka@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.