12
Kwi

Tłumacz języka włoskiego z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy, natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: praca zdalna

Wymagania:
• Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub filologiczne
• Biegła znajomość języka włoskiego
• Minimum 3lata doświadczenia w tłumaczeniu tekstów pisemnych
• Podstawowe doświadczenie w tłumaczeniu tekstów unijnych
• Własny komputer
• Stałe łącze w miejscu zamieszkania
Obowiązki:
• Tłumaczenie dokumentów związanych z aktami prawnymi Unii Europejskiej
• Tłumaczenie z języka włoskiego na język polski
Oferujemy:
• Pracę w renomowanej organizacji
• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Wszystkie ulgi związane z niepełnosprawnością

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Ilona Kawiecka
798 951 967

rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.