09
Kwi

Tłumacz języka niemieckiego z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy, natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: praca zdalna

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub filologiczne
  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Minimum 3lata doświadczenia w tłumaczeniu tekstów pisemnych
  • Podstawowe doświadczenie w tłumaczeniu tekstów unijnych
  • Własny komputer
  • Stałe łącze w miejscu zamieszkania

Obowiązki

  • Tłumaczenie dokumentów związanych z aktami prawnymi Unii Europejskiej
  • Tłumaczenie z języka niemieckiego na język polski

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej organizacji
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wszystkie ulgi związane z niepełnosprawnością

Infolinia w sprawie ofert pracy:

Ilona Kawiecka

798 951 967

rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.