05
Mar

Telefoniczna obsługa klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca zdalna)

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: cała Polska, praca zdalna

Wymagania:

  • Osoba posiadająca orzeczenie o niepełnosprawności
    Doświadczenie na analogicznym stanowisku
    Umiejętność budowania i rozwijania kontaktów z ludźmi
    Znajomość Excela i programów rozliczeniowych
    Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy, terminowość
    Stałe łącze internetowe w miejscu zamieszkania
    Własny komputer oraz słuchawki

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów (właścicieli lawet do współpracy)
  • Kontakt z użytkownikami urządzeń Yanosik
  • Pilnowanie terminowości abonamentowej klientów
  • Analizowanie baz danych i wprowadzanie w nich koniecznych zmian

Oferujemy:

 Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Pracę w rozpoznawalnej i uznanej firmie w branży
Dodatkowe 10 dni urlopu dla osób z orzeczeniem znacznym lub umiarkowanym
Dodatek za używanie własnego komputera
Szkolenie BHP
Szkolenie RODO

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Ilona Kawiecka +48798951967

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.