05
Sie

Specjalista działu technologii z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

 Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy, natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Firma produkująca opakowania z tekstury falistej poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
Znajomość oprogramowania typu CAD w stopniu podstawowym,
Znajomość oprogramowania typu Corel Draw oraz Adobe Illustrator w stopniu średnio-zaawansowanym,
Dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność w wykonywaniu zadań,
Kreatywność i poczucie estetyki,
Doświadczenie w projektowaniu grafik i opakowań- mile widziane,
Portfolio dotychczasowych prac-mile widziane.

Obowiązki:

 Projektowanie opakowań zgodnie z oczekiwaniem klienta,
Przygotowanie dokumentacji niezbędnej do produkcji opakowań,
Zamawianie narzędzi niezbędnych do produkcji opakowań- zakres do ustalenia na późniejszym etapie,
Współpraca z klientem wewnętrznym (sprzedaż, planowanie, produkcja, BOK).

Oferujemy:
Umowa o pracę,
Praca 8-15,
Premie od realizacji projektów,
Sprzęt do pracy zapewnia pracodawca,
Praca zdalna,
Miła atmosfera w pracy,
Możliwość rozwoju,
Możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności/przyuczenia do zawodu,
Szkolenie z RODO.

    Infolinia w sprawie ofert pracy:

Ilona Kawiecka
798 951 967
ikawiecka@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.