05
Mar

Specjalista ds. weryfikacji danych z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca zdalna)

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

   Miejsce pracy: cała Polska, praca zdalna

Wymagania:

 Osoba posiadająca orzeczenie o niepełnosprawności
Doświadczenie na podobny stanowisku
Znajomość pakietu MS OfFice (Excel, Word, program pocztowy)
Znajomość obsługi przeglądarki plików graficznych
Umiejętność dobrej organizacji pracy, staranność
Stałe łącze internetowe w miejscu zamieszkania
Własny komputer z możliwością szybkiego załadowania obszernych grafik

Zakres obowiązków:

 Weryfikacja danych z gazetek promocyjnych
Kategoryzacja produktów z paragonów
Tworzenie zbiorów tekstowych z faktur i paragonów
Analizowanie poprawności baz danych zapisywanych w Excelu
Sprawdzanie ortograficzne nazw i cen produktów

Oferujemy:

 Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Pracę w uznanej firmie
Dodatkowe 10 dni urlopu dla osób z orzeczeniem znacznym lub umiarkowanym
Dodatek za używanie własnego komputera
Szkolenie BHP
Szkolenie RODO

Infolinia w sprawie ofert pracy:

Ilona Kawiecka +48798951967

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.