13
sierpień

Specjalista ds. Ubezpieczeń (Warszawa albo Szczecin)

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

 Specjalista ds. Ubezpieczeń (Warszawa albo Szczecin)  z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Warszawa /Szczecin

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej,
  • Znajomości rynku ubezpieczeniowego,
  • Doświadczenia w budowaniu długofalowych relacji,
  • Minimum średnie wykształcenie, mile widziane wyższe
  • Umiejętność organizacji własnej pracy,
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • Rozmowy z Klientami i towarzystwami ubezpieczeniowymi na etapie przygotowywania ofert ubezpieczeniowych,
  • Odnawianie umów ubezpieczeń i obsługę posprzedażową polis,
  • Zapewnienie terminowego i jakościowego przygotowania dokumentacji ubezpieczeniowej,
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta oraz budowanie długoterminowej relacji opartej na zaufaniu,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Co oferujemy?:

  • Umowę o pracę (stałe wynagrodzenie),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Szkolenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Rozsądne godziny pracy,
  • Miłą atmosferę i wsparcie, kiedy tylko będziesz go potrzebował.
  • Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych.

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Marzena

msurowka@bponetwork.pl

695 325 196

rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.