25
Sty

Specjalista ds. rekrutacji z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: praca zdalna

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego, preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi
  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (mile widziana logistyka i spedycja)
  • samodzielności i umiejętności organizacji pracy
  • komunikatywności, otwartości na ludzi
  • dyspozycyjności w stałych godzinach od poniedziałku do piątku
  • znajomości j. angielskiego min. na poziomie B2
  • mile widziane: znajomość przepisów prawa dot. zatrudniania osób niepełnosprawnych
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (nie wymagamy przesłania)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne docieranie do Kandydatów z wykorzystaniem różnorodnych metod rekrutacji i selekcji
  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych zgodnie z polityką i standardami firmy
  • Współpraca z klientami na każdym etapie procesu,
  • Budowanie partnerskich relacji z kandydatami i klientami
  • Sporządzanie raportów, budowanie i aktualizowanie bazy danych kandydatów
  • Inicjowanie i prowadzenie działań mających na celu budowanie i wzmacnianie wizerunku pracodawcy na rynku pracy

 OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • zadania pełne wyzwań i możliwości kreatywnego działania
  • współpracę z zaangażowanym i profesjonalnym zespołem

Kontakt w sprawie stanowiska:
Agnieszka Grochala

+48503460421

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK APLIKUJ TERAZ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.