09
Lut

Specjalista ds. PR z orzeczeniem o niepełnosprawności

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: praca zdalna/cała Polska

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w PR, min. 2 lata, najchętniej w pracy w agencji PR
  • Odpowiedzialność za powierzone działania, dokładność i skrupulatność
  • Ukierunkowanie na realizację celów, umiejętność planowania i zarządzania czasem
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana: dobra znajomość social mediów
  • Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

Obowiązki:

  • Samodzielne prowadzenie klientów
  • Przygotowywanie i realizowanie strategii komunikacji dla obecnych i przyszłych klientów we współpracy z zespołem agencji
  • Utrzymanie wysokiego poziomu relacji z klientami i dziennikarzami
  • Opracowywanie materiałów prasowych

Oferujemy:

  • Stabilna umowa o pracę (wynagrodzenie + system premii)
  • Praca w centrum Warszawy (przy pl. Unii Lubelskiej) lub zdalna
  • Praca przy bardzo różnorodnych projektach (w tym organizacja eventów medialnych, współpraca ze środowiskiem show-biznesu)
  • Zdobycie doświadczenia w różnych branżach, rozwój zawodowy
  • Młody zespół i sympatyczna atmosfera
  • Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Agnieszka Grochala

rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.