25
Maj

Specjalista ds. obsługi Social Media

25BPO Network Sp. z o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy, natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Specjalista ds. obsługi Social Media z orzeczeniem o niepełnosprawności

                                               Miejsce pracy: cała Polska/ praca zdalna

Wymagania:

  • Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Lekkie pióro
  • Umiejętność wyszukiwania informacji i rozwiązywania problemów
  • Mile widziana znajomość aplikacji Facebook Menager i Instagram
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
  • Umiejętność budowania i rozwijania kontaktów z ludźmi
  • Postawa proaktywna oraz wychodzenie z inicjatywą
  • Chęć rozwoju, otwartość na naukę nowych rzeczy
  • Stałe łącze internetowe w miejscu zamieszkania
  • Własny komputer i telefon typu smartphone
  • Podczas rekrutacji będzie zadanie tekstowe

Obowiązki:

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w Social Mediach
  • Pisanie postów i dołączanie zdjęć i filmów do mediów społecznościowych
  • Pozyskiwanie nowych obserwujących
  • Dbanie o kontakty z obserwującymi
  • Prowadzenie InstaStory

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,½ etatu
  • Elastyczne godziny pracy (praca zdalna)
  • Miła atmosfera w pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności/przyuczenia do zawodu
  • Szkolenie z RODO

W sprawie oferty pracy:

                                               Agnieszka Grochala: 503 460 421

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.