20
kw.

Specjalista ds. Obsługi klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Byków / Praca zdalna

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego lub jęz. niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Obsługa wewnętrznego systemu ERP
  • Obsługa firmowego systemu B2B
  • Obsługa Social Mediów (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube)
  • Znajomość środowiska Windows i pakietu Office w tym Excel, Word, Power Point)
  • Znakomite zdolności komunikacyjne
  • Otwartość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista

Obowiązki:

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży, m.in. faktur, faktur korygujących
  • Monitorowanie płatności klientów
  • Właściwa realizacja procedur obsługi klientów (zakładanie kartotek dla nowych klientów na podstawie posiadanych dokumentów rejestracyjnych, archiwizowanie dokumentów rejestrowych odbiorców, aktualizacja kartotek, itp.)
  • Realizacja zamówień oraz monitorowanie stopnia ich realizacji (uzupełnianie braków)
  • Wystawianie wszelkich dokumentów sprzedażowych
  • Dbałość o właściwy przepływ informacji pomiędzy klientami, a innymi działami firmy
  • Zlecanie wysyłki towaru
  • Monitorowanie przesyłek u spedytorów
  • Odbieranie połączeń telefonicznych i udzielanie informacji w zakresie posiadanej wiedzy , lub przekierowanie rozmów do odpowiedniego działu
  • Nadzór nad dokumentami księgowymi generowanymi w dziale oraz dbanie o ich należyte przechowywanie i zabezpieczenie
  • Doradztwo techniczne w zakresie posiadanej wiedzy przy realizacji zamówień.
  • Tworzenie ofert handlowych
  • Dystrybucja materiałów marketingowych
  • Prowadzenie windykacji drogą telefoniczną i mailową
  • Wstępna obsługa reklamacji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin pracy
  • Pracę w godzinach 8:00-15:00
  • Respektowanie wszystkich przywilejów osoby niepełnosprawnej
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym zdalnie oraz stacjonarnie (docelowo praca może mieć charakter głownie zdalny, np 3-4 dni zdalnie i 1-2 dni w biurze)
  • W początkowym okresie wdrożeniowym praca głównie w biurze celem jak najlepszego wdrożenia się i poznania wszelkich procedur oraz całej organizacji
  • Możliwość uzyskania karty benefit (Multisport + prywatna służba zdrowia)
  • Wynagrodzenie w wysokości 4200-4700 na okres próbny. Zasadniczy 5200 zł brutto + nagrody
  • Sprzęt i wyposażenie stanowiska pracy w pełni przez pracodawcę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Ilona

798 951 967

rekrutacja@bponetwork.pl

ikawiecka@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.