29
sie

Specjalista ds. marketingu z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w obsłudze kampanii Google/Facebook , SEO
  • Dodatkowym atutem będą kursy, szkolenia, związane z marketingiem online
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Biegła znajomość komputera
  • Znajomość pakietu MS Office zwłaszcza Excel na poziomie umożliwiającym tworzenie raportów, Power Point
  • Znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem
  • Podstawowa znajomość terminologii związanej z budową i zarządzaniem stronami internetowymi (znajomość podstawowych narzędzi e-commerce będzie dodatkowym atutem)
  • Dobra znajomość narzędzi marketingu internetowego, doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads (ewentualnie Facebook Ads)
  • Znajomość narzędzi Google Analytics, Google Data Studio, Google Search Console, Brand 24, Senuto itp.
  • Doświadczenie w tworzeniu stron internetowych i landing pages
  • Znajomość zasad i narzędzi SEO
  • Znajomość formatów reklamowych w kampaniach online oraz umiejętność rozliczania ich efektywności
  • Doświadczenie w pracy z wieloma markami/produktami
  • Łatwość w redagowaniu tekstów, z poszanowaniem zasad poprawnej polszczyzny
  • Mile widziana znajomość narzędzi i zasad e-mail marketing
  • Samodzielność w działaniu, komunikatywność
  • Umiejętność egzekwowania zapisów kontraktów z dostawcami
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Umiejętność przedstawiania i wdrażania zmian
  • Kreatywność i zmysł graficzny
  • Stałe łącze internetowe w miejscu zamieszkania

Obowiązki:

  • Współtworzenie kampanii marketingowych oraz planów komunikacji
  • opracowywanie, wdrażanie i kontrolowanie kampanii PPC, współpraca z agencjami Digital
  • Działania z zakresu SEO i content marketingu
  • Przygotowywanie analiz i raportów prowadzonych działań, rozliczanie efektów kampanii, rekomendacja zmian, analiza trendów
  • Realizowanie złożonych KPI, w tym wizerunkowych i performance
  • Tworzenie landing page i aktualizowanie serwisów internetowych
  • Przygotowywanie treści na strony firmowe, profile firmy, social media, dla prasy itp.
  • Przygotowywanie prostych prac graficznych, jak również  ich zlecenie i koordynacja prac do grafików/agencji zewnętrznych
  • Utrzymywanie porządku i praca z budżetami oraz terminami

Dodatkowym atutem byłyby:

  • Koordynowanie działań firmy w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn i branżowych)
  • Współpraca z portalami branżowymi w zakresie realizacji założonych media planów, w tym kontrola budżetów mediowych