28
Lip

Specjalista ds. administracji z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

 Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy, natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Cała Polska/ Praca zdalna

Firma znajduje się w Warszawie. Praca może być też stacjonarna lub pół zdalna.
Stanowisko na pełen etat lub na pół- zależy od kandydata

Wymagania:

  • Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
  • Znajomość przynajmniej jednego języka obcego (angielski, niemiecki, francuski) na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość dwóch lub więcej będzie dodatkowym atutem,
  • Biegła znajomość obsługi komputera, szczególnie arkusze kalkulacyjne Excel,
  • Pełne zaangażowanie w system pracy spółki,
  • Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu,
  • Samodzielność, dyspozycyjność, sumienność, zdolność analitycznego myślenia,
  • Wysokich standardów etycznych.

Obowiązki:

  • Systematyczna analiza wierzytelności w zakresie terminowości płatności,
  • Prowadzenie monitoringu i windykacji należności,
  • Tworzenie dokumentów firmowych,
  • Kontrolowanie i monitorowanie wierzytelności przekazanych do procesu windykacji i egzekucji firmom zewnętrznym,
  • Raportowanie osiąganych wyników,
  • Wsparcie działu księgowego.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Praca zdalna,
  • Miła atmosfera w pracy,
  • Możliwość rozwoju,
  • Możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności/przyuczenia do zawodu,
  • Szkolenie z RODO.

Infolinia w sprawie ofert pracy:

Ilona Kawiecka
798 951 967
ikawiecka@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.