05
Paź

Specjalista ds. floty z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca zdalna)

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.
Dla naszego klienta, lidera w branży specjalistycznych produktów budowlanych,  poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. floty z orzeczeniem o niepełnosprawności praca zdalna
                                    Miejsce pracy: Praca zdalna/cała Polska

Wymagania:

  • Posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe.
  • Wysokie zdolności analityczne.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – Excel na zaawansowanym poziomie.
  • Kreatywność, dokładność, komunikatywność.
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Obowiązki:

  • Weryfikacja planów pracy vs. odczyty GPS.
  • Systematyczna aktualizacja danych w systemie GPS.
  • Przygotowanie raportów związanych z flotą.
  • Przeprowadzanie szkoleń wdrożeniowych dla użytkowników pojazdów służbowych.
  • Kontakt z użytkownikami w sprawie przeglądów serwisowych, naprawy usterek, awarii.
  • Ewidencja i kontrola kart paliwowych.
  • Przygotowanie innych raportów na potrzeby firmy.

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat w renomowanej organizacji.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy (07:00-09:00 oraz 15:00-17:00).
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Świadczenia z ZFŚS, np. karty pre-paid przed świętami.
  • Kartę Benefit.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Pracodawca zapewnia telefon służbowy i laptop w razie potrzeby.
  • Dodatkowe 10 dni urlopu dla osób z orzeczeniem znacznym lub umiarkowanym.

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Ilona Kawiecka 798 951 967
rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.