25
Wrz

Specjalista ds. administracji z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.
Dla naszego klienta, lidera w branży specjalistycznych produktów budowlanych, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa/ Okęcie

Wymagania:
• Posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
• Wykształcenie min. średnie lub wyższe.
• Wysokie zdolności analityczne.
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – Excel na zaawansowanym poziomie.
• Kreatywność, dokładność, komunikatywność.
• Mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:
• Weryfikacja planów pracy vs. odczyty GPS.
• Systematyczna aktualizacja danych w systemie GPS.
• Przygotowanie raportów związanych z flotą.
• Przeprowadzanie szkoleń wdrożeniowych dla użytkowników pojazdów służbowych.
• Kontakt z użytkownikami w sprawie przeglądów serwisowych, naprawy usterek, awarii.
• Ewidencja i kontrola kart paliwowych.
• Przygotowanie innych raportów na potrzeby firmy.

Oferujemy:
• Pracę na pełny etat w renomowanej organizacji.
• Elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy (07:00-09:00 oraz 15:00-17:00).
• Pakiet prywatnej opieki medycznej.
• Świadczenia z ZFŚS, np. karty pre-paid przed świętami.
• Kartę Benefit.
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
• Pracodawca zapewnia telefon służbowy i laptop w razie potrzeby.
• Dodatkowe 10 dni urlopu dla osób z orzeczeniem znacznym lub umiarkowanym.

Kontakt w sprawie ofert pracy:
Ilona Kawiecka 798 951 967
rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.