17
Lut

Specjalista ds. administracji / weryfikacji kontrahenta z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: praca zdalna/cała Polska

Wymagania:

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office, z naciskiem na MS Excel (funkcja wyszukaj pionowo, tabela przestawna)
  • Znajomość zasad fakturowania oraz zagadnień handlowych
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Odpowiedzialność za powierzone działania, dokładność i skrupulatność
  • Umiejętność samodzielnego planowania i realizowania zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Ukierunkowanie na pracę pod presją czasu

Obowiązki:

  • Obsługa Działu Weryfikacji zgodnie z procedurą ( sprawdzanie kontrahenta w ubezpieczalni, nadawanie limitów, kontakt z brokerem, aktualizowanie danych w systemie, akceptacja i analizowanie dokumentów)
  • Wystawianie faktur dla klientów za zrealizowane  usługi zgodnie zleceniem ( w tym poprawianie błędnych faktur, raportowanie błędów)
  • Blokada klientów w systemie, na podstawie otrzymywanych informacji
  • Rozliczanie wpłat od kontrahentów zgodnie ze specyfikacją
  • Kontakt z klientami ( w przypadku niejasnej specyfikacji lub jej braku oraz obsługa reklamacji )
  • Przygotowywanie plików do obsługi faktoringu
  • Kontakt z Działem Windykacji i Korespondencji
  • Terminowe sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby działu
  • Praca w  oparciu o wewnętrzne procedury/ procesy;

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat z umową o pracę
  • Pracę zdalną
  • Przyjazną atmosferę
  • Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Ilona Kawiecka 798 951 967

rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami