11
mar

Samodzielny rekruter branża IT z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Samodzielny rekruter branżą IT z orzeczeniem o niepełnosprawności
Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
    • Wykształcenie min. Średnie
  • Znajomość języka angielskiego minimum B2
    • Wiedza i doświadczenia z obszaru rekrutacji w IT
    • Wysoka kultura osobista
    • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Mile widziane kursy z rekrutacji
    • Stałe łącze internetowe
    • Własny komputer

Obowiązki:

  • Tworzenie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych
    • Porządkowanie, analiza i selekcja CV kandydatów
  • Sporządzanie raportów, opinii i rekomendacji
  • Budowanie relacji z klientami firmy
    • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Pełny etat
• Wszystkie ulgi dla osób z niepełnosprawnością
Wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności 4000-6000 zł brutto
Benefity
Możliwość rozwoju

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Ilona Kawiecka 798 951 967

ikawiecka@bponetwork.pl

rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA.