06
wrz.

Researcher Junior z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: praca zdalna/cała Polska

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1 (warunek konieczny)
  • Obsługa pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność tworzenia trwałych i pozytywnych relacji biznesowych
  • Ponadprzeciętna komunikatywność, dociekliwość i zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków
  • Dostęp do Internetu
  • Własny komputer
  • Mile widziane Doświadczenie w rekrutacji i sourcingu kandydatów oraz wiedza z obszaru technologii IT

Obowiązki:

  • Sourcing kandydatów, direct search, profile screening
  • Selekcja i tworzenie short list kandydatów
  • Budowanie pozytywnych relacji z kandydatami
  • Tworzenie i aktualizacja bazy kandydatów
  • Optymalizowanie procesów rekrutacyjnych
  • Wsparcie działań employer brandingowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Prace w godzinach od 7:00 do 17:00
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Kursy językowe
  • Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Ilona

798 951 967

ikawiecka@bponetwork.pl

rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami