08
gru

Rekruter z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.
Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:
• Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• Wykształcenie min. Średnie
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Wysoka kultura osobista
• Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
• Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Mile widziane kursy z rekrutacji
• Stałe łącze
• Własny komputer

Obowiązki:
• Pisanie ogłoszeń
• Selekcja CV
• Robienie notatek
• Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych
• Rekrutacja opiekunów osób z niepełnosprawnością

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Pełny etat
• Wszystkie ulgi dla osób z niepełnosprawnością

Kontakt w sprawie oferty pracy:
Marzena
503 460 566
msurowka@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.