21
cze

Rekruter z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca zdalna)

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Rekruter z orzeczeniem o niepełnosprawności
Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:

Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
Wykształcenie min. Średnie
Chęć do realnej pracy – minimum 5h dziennie
Doświadczenie w kontakcie telefonicznym
Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji/publikacji ogłoszeń
Umiejętność pracy z komputerem, wysyłania maili
Przyjemny głos
Wysoka kultura osobista
Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
Stałe łącze
Własny komputer

Obowiązki:

Publikowanie ogłoszeń
Selekcja CV
Telefoniczny kontakt z kandydatami
Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowisko Doradcy Klienta (pracowników sklepów)

Oferujemy:

Prace zdalną
Umowę o prace w pełnym wymiarze godzin pracy
Bony na produkty firmy
Możliwość skorzystania z pakietu Luxmed
Możliwość korzystania z ubezpieczenia
Fundusz świadczeń pracowniczych i inne
Wynagrodzenie 3100 zł brutto na okres próbny

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Ilona Kawiecka
798 951 967
ikawiecka@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.