18
lis

Programista z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Warszawa / Praca zdalna

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 1 rok
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2
  • Znajomość programów Unity i/lub Unreal engin, C#
  • W przypadku pracy w domu komputer oraz stałe łącze

DODATKOWE WYMAGANIA:

  • Mile widziane zainteresowanie technologią VR/AR i wiedza z zakresu tworzenia rozwiązań na główne platformy sprzętowe VR
  • Znajomość C++, C#
  • Znajomość silnika Unity 3D lub Unreal Engine
  • Dobra znajomość matematyki 3D
  • Umiejętność analityczna, programowanie w innych językach komputerowych
  • Chęć do śledzenia zmian i trendów w świecie technologii
  • Duża dbałość o szczegóły, kreatywność, dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań na styku świata fizycznego i wirtualnego

OBOWIĄZKI:

  • Budowa aplikacji opartych o rozszerzoną rzeczywistość (AR/VR)
  • Tworzenie nowych funkcjonalności w oparciu o wytyczne klienta
  • Integracja aplikacji z urządzeniem działającym w technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR/VR)
  • Diagnozowanie i usuwanie błędów, wdrażanie poprawek
  • Analiza wymagań projektowych
  • Tworzenie architektury systemu
  • Projektowanie systemu
  • Implementacja
  • Testowanie
  • Wdrożenie
  • Dokumentacja

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pełen etat
  • Możliwość pracy zdalnie lub w biurze
  • Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych
  • Ubezpieczenie zdrowotne LUX MED

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Agnieszka

503 460 421

agrochala@bponetwork.pl rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.