30
lipiec

Pracownik biurowy z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Łódź

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność prowadzenia rozmów
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności Word, Excel
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć do pracy i nauki
  • Odpowiedzialność, dokładność

Obowiązki:

  • Kontakt z klientem poprzez email, Social Media i inne narzędzia do komunikacji
  • Utrzymywanie dobrej relacji z klientem
  • Weryfikacja Ofert
  • Obsługa baz danych
  • Tworzenie oraz wysyłka Mailing-ów
  • Praca przy ofertach w języku angielskim
  • Tłumaczenie ofert na język angielski i odwrotnie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w renomowanej organizacji
    Elastyczny czas pracy
  • Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Marzena Surówka

msurowska@bponetwork.pl

516703419

rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.