08
Cze

  PR Junior Account Executive z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy, natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

                            miejsce pracy: praca zdalna

Wymagania:

  • Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Lekkie pióro
  • Umiejętność wyszukiwania informacji i rozwiązywania problemów
  • Znajomość MS Office
  • Umiejętność obsługi Facebook, Linkedin i Instagram (mile widziane doświadczenie)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość programów graficznych
  • Stałe łącze internetowe
  • Własny komputer, telefon i słuchawki

Obowiązki:

  • Praca w zespole i pod nadzorem PR Account Executive
  • Pisanie tekstów i redakcja tekstów do prasy, strony www i na media społecznościowe
  • Tworzenie baz mediów
  • Telefoniczny kontakt z mediami, celebrytami i klientami
  • Wsparcie prowadzonych profili w mediach społecznościowych
  • Wsparcie przy organizacji bieżących projektów, np. PR klientów, organizacja spotkań prasowych, eventów itp.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w Social Mediach
  • Pozyskiwanie nowych obserwujących

Oferujemy:

  • Umowa na cały etat
  • Praca w godz. 10-17
  • Praca zdalna, w domu przy swoim komputerze
  • Miła atmosfera w pracy
  • Możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności/przyuczenia do zawodu

Infolinia w sprawie ofert pracy:
                                               Ilona Kawiecka +48798951967

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.