16
lis

PR Junior Account Executive z orzeczeniem o niepełnosprawności

                            miejsce pracy: praca zdalna

Wymagania:

·        Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
·        Minimum średnie wykształcenie
·        Lekkie pióro
·        Umiejętność wyszukiwania informacji i rozwiązywania problemów
·        Znajomość MS Office
·        Umiejętność obsługi Facebook, Linkedin i Instagram (mile widziane doświadczenie)
·        Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
·        Mile widziana znajomość programów graficznych
·        Stałe łącze internetowe
·        Własny komputer, telefon i słuchawki

Obowiązki:

·        Praca w zespole i pod nadzorem PR Account Executive
·        Pisanie tekstów i redakcja tekstów do prasy, strony www i na media społecznościowe
·        Tworzenie baz mediów
·        Telefoniczny kontakt z mediami, celebrytami i klientami
·        Wsparcie prowadzonych profili w mediach społecznościowych
·        Wsparcie przy organizacji bieżących projektów, np. PR klientów, organizacja spotkań prasowych, eventów itp.
·        Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w Social Mediach
·        Pozyskiwanie nowych obserwujących

Oferujemy:

·        Umowa na cały etat
·        Praca w godz. 10-17
·        Praca zdalna, w domu przy swoim komputerze
·        Miła atmosfera w pracy
·        Możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności/przyuczenia do zawodu