20
Wrz

Osoba ze znajomością języka niemieckiego

2020BPO NETWORK Sp. z o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy, natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Osoba ze znajomością języka niemieckiego z orzeczeniem o niepełnosprawności
Miejsce pracy: Cała Polska/ Praca zdalna

Wymagania:

  • Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności,
  • Znajomość języka niemieckiego,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Własny komputer oraz słuchawki,
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów,
  • Stałe łącze w miejscu zamieszkania,
  • Wymagania sprzętowe: 2 GHz procesor, RAM 2GB, a najlepiej 4 GB.

Obowiązki:

  • Obsługa sklepu internetowego,
  • Obsługa połączeń,
  • Obsługa zapytań emailowych.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Praca zdalna.

Infolinia w sprawie ofert pracy:

Agnieszka Grochala
503 460 421
agrochala@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O
WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydata