17
wrz.

Obsługa klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

miejsce pracy: praca zdalna

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Wykształcenie min. Średnie
  • Doświadczenie w pracy w obsłudze klienta
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Komputer z dostępem do Internetu, telefon
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Obsługa maila
  • Szeroko pojęte zainteresowanie kulturą i sztuką oraz ogłada w tym zakresie
  • Posługiwanie się bardzo poprawnym językiem polskim oraz bogatym słownictwem
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność prowadzenia rozmów
  • Samodzielność i chęć do pracy

Obowiązki:

  • Regularny kontakt telefoniczny z klientami i potencjalnymi klientami
  • prowadzenie telefonicznych badan satysfakcji klientów
  • Prowadzenie rozmów informujących o ofercie
  • Umawianie konsultacji z architektami wnętrz
  • Informowanie o szkoleniach w liceach plastycznych
  • Wypełnianie formularzy i ankiet będących raportami szczegółowymi po odbytych rozmowach
  • Prowadzenie komunikacji mailowej z klientami po dobytych rozmowach

Oferujemy:

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne na poziomie podstawowym
  • Konwersacje z jez. Angielskiego biznesowego
  • Umowę o pracę
  • Pełny etat
  • Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Natalia

503 460 566
nwalkiewicz@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami