19
Mar

Obsługa klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: praca zdalna/cała Polska

Wymagania:
Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Dobra organizacja pracy
Wysoka kultura osobista
Łatwość nawiązywania kontaktów
Zaświadczenie o niekaralności
Wykształcenie minimum: średnie
Zadeklarowana chęć nauki i zaangażowanie

Obowiązki
Pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie kontaktu z bieżącymi klientami
Przeprowadzanie analizy potrzeb klienta
Przygotowywanie i przedstawianie ofert finansowych
Wykonywanie pozostałych czynności wynikających z zajmowanego stanowiska

Oferujemy:
Pracę w renomowanej organizacji
Możliwość rozwoju zawodowego
Indywidualny plan pracy dostosowany do możliwości i potrzeb
Przejrzysta ścieżka kariery
Niezbędne materiały i narzędzia pracy
Wsparcie menedżera oraz zespołu
Szkolenie rozwojowe m.in. umożliwiające pozyskanie licencji KNF
Elastyczne godziny pracy
Wynagrodzenie prowizyjne zależne od zaangażowania
Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Natalia Walkiewicz 798 951 967

rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.