22
Kwi

Montażysta video z orzeczeniem o niepełnosprawności

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: praca zdalna/cała Polska

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Obsługa programu Adobe Premiere Pro
  • Doświadczenie w montażu oraz portfolio
  • Dobra organizacja pracy
  • Dotrzymywanie terminów
  • Dyspozycyjność
  • Dostęp do Internetu
  • Komputer o parametrach min:
  • Procesor min. 3 Ghz
  • 16 GB RAM
  • Dysk SDD
  • Karta graficzna min. 4 GB

Obowiązki

  • Montaż video
  • Wykonywanie pozostałych czynności wynikających z zajmowanego stanowiska

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej organizacji
  • Stałą współpracę w rozwijającym się projekcie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę o pracę
  • Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Ilona Kawiecka 798 951 967

rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.