20
Wrz

Specjalista ds. sprzedaży oprogramowania

BPO NETWORK Sp. z o.o.

 Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy, natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

                                                               miejsce pracy: cała Polska (praca zdalna)

Wymagania:

Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Doświadczenie w sprzedaży zdalnej lub pokrewnej
Wykształcenie lub hobby z zakresu nauk o Ziemi
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Znajomość programów MS Office, w tym Excel
Znajomość CRM
Chęć zaznajomienia się z oprogramowaniem, które firma sprzedaje
Wysoka kultura osobista
Umiejętność budowania i rozwijania kontaktów z ludźmi
Stałe łącze internetowe w miejscu zamieszkania
Własny komputer i słuchawki
Chęć rozwoju, otwartość na naukę nowych rzeczy

Obowiązki:

  • Zaznajomienie się z programem i licencjonowaniem, które firma sprzedaje

  • Pozyskiwanie nowych i utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami

  • Zdalna obsługa klienta, który kupił już oprogramowanie firmy

  • Oferowanie klientom oprogramowania

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na okres próbny na 3 miesiące, potem na stałe

  • Nauka oprogramowania i licencjonowania programów oferowanych przez firmę

  • Dostęp do pakietu Enel-Med.

  • Dostęp do Kafeteria Benefit

  • Stałe godziny pracy

  • Miła atmosfera w pracy

  • Możliwość rozwoju

  • Możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności

  • Szkolenie z RODO

 Infolinia w sprawie ofert pracy:

Ilona Kawiecka: +48798951967

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O
WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.