31
mar

Młodszy Specjalista ds. Planowania z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:

  • Mile widziane  aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel – poziom minimum średni, Power Point
  • Zdolności analityczne i syntezy
  • Komunikatywność oraz chęć współpracy
  • Miłe widziany język angielski (poziom A2/B1)
  • Obsługa komputera oraz Internetu
  • Mile widziane doświadczenie w planowaniu zakupów lub sprzedaży
  • Własny komputer (dodatek za korzystanie z własnego sprzętu)
  • Stałe łącze internetowe w miejscu zamieszkania

Obowiązki:

  • Tworzenie krótko i średnioterminowych planów zakupu oraz sprzedaży
  • Raportowanie zagrożeń w podaży lub nadmiarów produktów
  • Obsługa systemu do prognozowania
  • Współpraca z zespołem Zarządzania Kategorią
  • Uczestniczenie w cyklicznych spotkaniach
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Oferujemy:

  • Prace zdalną
  • Umowę o prace w pełnym wymiarze godzin pracy
  • Bony na produkty firmy
  • Możliwość skorzystania z pakietu Luxmed
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia
  • Fundusz świadczeń pracowniczych i inne
  • Możliwość podwyżki po okresie próbnym

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Natalia

503 460 566

rekrutacja@bponetwork.pl

nwalkiewicz@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.