07
Kwi

Księgowa z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy, natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Warszawa (Okęcie)

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Znajomość Excela (przynajmniej na poziomie podstawowym)
  • Umiejętność księgowania kosztów, rozliczeń zaliczek pracowniczych oraz WB
  • Mile widziana znajomość Sage Symfonii FK
  • Skrupulatność, dokładność, konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność rozwiązywania samodzielnie problemów
  • Umiejętność planowania swojej pracy
  • Terminowość

Obowiązki

  • Księgowanie faktur kosztów ogólnowydziałowych, sprawdzanie ich pod kątem merytorycznym i rachunkowym
  • Księgowanie rozliczeń zaliczek pracowniczych
  • Księgowanie WB
  • Comiesięczne ustalanie sald wybranych kont
  • Rozwiązywanie i zawiązywanie rezerw na koszty
  • Księgowanie RMK czynne
  • Praca w kasie (w ramach zastępstw, również w soboty)
  • Prowadzenie rejestru ŚT
  • Sprawdzanie rejestrów zakupu przed sporządzeniem JPK_V7

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej organizacji
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą
  • Wszystkie ulgi związane z niepełnosprawnością
  • Pracę 7h dziennie

Infolinia w sprawie ofert pracy:

Natalia Walkiewicz

503 460 566

rekrutacja@bponetwork.pl

Jeśli chcesz aplikować na podane stanowisko, prosimy o wypełnienie formularza poniżej:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.