19
lip

Koordynator szkoleń – praca zdalna dla osoby z niepełnosprawnością

BPO Network jako firma łączą przedsiębiorców z pracownikami z niepełnosprawnością, pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w rekrutacji dla jej największego klienta.
Poszukujemy na stanowisko:

KOORDYNATOR SZKOLEŃ (praca zdalna)

Liczba miejsc: 1

 Profil poszukiwanego pracownika:

kandydat o wyksztalceniu wyższym: administracja lub inżynierskim, technicznym
(preferowane kierunki: elektrotechnika/energetyka/automatyka lub pokrewnej)

Rodzaj pracy:

Praca administracyjna wsparcie działu szkoleń

Wymagane kwalifikacje i doświadczenie:

Dobra znajomość języka angielskiego
Znajomość środowiska Windows i pakietu Office
Sprawna obsługa komputera
Zdolności organizacyjne
Zdolności komunikacyjne
Rozumienie potrzeb klienta
Mile widziana znajomość działalności szkoleniowej

Przewidywany okres zatrudnienia:

Pierwsze 3 miesiące – okres próbny;
Kolejna umowa na okres 1 roku;
Następna umowa na czas nieokreślony;

Wymagana znajomość języków:

Dobra znajomość języka angielskiego,

Typowe zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie wspierała Kierownika Instytutu Szkoleniowego oraz zespół Trenerów w zakresie
Obsługa platformy szkoleniowej Training Services Portal dostępnej w Internecie:
Monitorowanie zgłoszeń udziału w szkoleniach dokonywanych przez
Udostępnianie szkoleń osobom zarejestrowanym w portalu
Zakończenie sesji szkoleniowej: dodanie listy uczestników w pdf
Udostępnienie certyfikatów po szkoleniu
Korespondencja z Klientami zainteresowanymi szkoleniami:
Monitorowanie zgłoszeń uzyskanych mailem
Udzielanie informacji o szkoleniach
Organizacja szkolenia i logistyka szkolenia
Wysyłanie mailem zaproszeń na szkolenia
Przygotowanie listy uczestników szkolenia i przekazanie trenerowi
Rezerwacja Sal szkoleniowych
Rezerwacja posiłków w pobliskiej kantynie
Przygotowanie wersji .pdf certyfikatu po szkoleniu według istniejącego szablonu i przekazanie uczestnikom lub trenerom
Wysyłanie uczestnikom szkoleń wersji elektronicznych certyfikatów pdf po szkoleniu
Wysyłanie certyfikatów pocztą, jeżeli pojawi się takie żądanie Klienta
Przygotowanie i wysłanie mailem do Klientów prostych standardowych ofert szkoleń otwartych z Katalogu Szkoleń, obejmujących:

Temat szkolenia
Program szkolenia
Termin szkolenia
Cena szkolenia
Karta zgłoszenia na szkolenie
Regulamin udziału w szkoleniu
Informacje praktyczne dla uczestników szkoleń

Firma respektuje wszystkie praca osób z niepełnosprawnością, udostępnia ze strony bpo network opiekuna.
Wynagrodzenie ustalane indywidualnie podczas rozmowy z pracodawcą.

Chcesz aplikować? Wypełni formularz:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.