12
sierpień

Koordynator Call Center z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: cała Polska / praca zdalna

WYMAGANIA:

· Wykształcenie wyższe,
· Biegła obsługa komputera,
· Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
· Samodzielność i inicjatywa w podejmowaniu działań,
· Skrupulatność, szybkość w działaniu, zdecydowanie, analityczne myślenie, umiejętność pracy pod presją czasu
· Znajomość procesów zarządzania ludźmi
· Umiejętność pracy w grupie i zarządzania grupą,
· Znajomość charakteru pracy działu Call Center,
· Doświadczenie na podobnym stanowisku, lub przynajmniej w pracy w Call Center,
· Osoba posiadająca aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
· Szkolenie agentów
· Kontrola i monitorowanie pracy agentów online
· Odsłuch rozmów agentów
· Bieżące doszkalanie agentów
· Prowadzenie rekrutacji

OFERUJEMY:

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
· Możliwość rozwoju,
· Wstępne szkolenie dla pracowników,
· Stała pomoc techniczną oraz kadrową,
· Sympatycznych przełożonych, sporą dawkę nowej wiedzy i ciekawe narzędzia,
· Dużą samodzielność w działaniu.

Kontakt: Ilona Kawiecka (numer z zakładce kontakt)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wygranymi kandydatami.