21
kw.

Konsultant infolinii technicznej z orzeczeniem o niepełnosprawności

Dla Naszego klienta poszukujemy:

(nr ref. DAI-10-INF, BOE-01-INF)

Miejsce pracy: praca zdalna/cała Polska

Wymagania:
• Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• Wykształcenie minimum średnie
• Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Umiejętność prowadzenia rozmów
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Dobra organizacja pracy własnej
• Znajomość pakietu MS Office
• Własny komputer oraz słuchawki
• Stałe łącze internetowe w miejscu zamieszkania

Obowiązki:
Obsługa infolinii w zintegrowanym systemie ticketowym:
• przyjmowanie maili i połączeń przychodzących oraz wysyłanie maili i wykonywanie połączeń wychodzących
• rejestrowanie wszystkich zdarzeń w systemie ticketowym i przekierowywanie ich do odpowiednich działów firmy wg szczegółowej procedury
Praca:
• w dni powszednie (od pon. do pt.) na dwie zmiany w godz. 8:00-15:00 lub 11:00-18:00
• w soboty nieświąteczne dyżury w godz. w 9:00-16:00 (max. 1-2 dyżury w ciągu miesiąca) – przy zachowaniu 5-cio dniowego tygodnia pracy

Oferujemy:
• Pracę na pełny etat z umową o pracę
• 3 750 PLN brutto na okres próbny
• Pracę zdalną
• Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych

Kontakt w sprawie ofert pracy:
Ilona Kawiecka
798 951 967
rekrutacja@bponetwork.pl