08
lis

Grafik zdalny z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: cała Polska, praca zdalna

Wymagania:

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
Dobra znajomość obsługi komputera
Mile widziana znajomość Adobe Illustrator i Adobe InDesign
Komunikatywność i łatwość współpracy w grupie
Stałe łącze internetowe w miejscu zamieszkania
Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
Własny komputer i słuchawki

Zakres obowiązków:

Projektowanie materiałów zleconych przez pracodawcę.
Kreatywne przygotowanie folderów
Reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
Skład DTP rysunków technicznych w różnych wersjach językowych
Skład DTP publikacji książkowych w różnych wersjach językowych
Projektowanie materiałów zleconych przez pracodawcę

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Kursy doszkalające z zakresu grafiki komputerowej programów Adobe InDesign
Możliwość zdobycia dodatkowych doświadczeń
Pracę w rozpoznawalnej i uznanej firmie w branży
Dodatkowe 10 dni urlopu dla osób z orzeczeniem znacznym lub umiarkowanym
Możliwość rozwoju zawodowego i uczenia się nowych rzeczy
Dodatek za używanie własnego komputera
Wsparcie kadry managerskiej

Kontakt w sprawie ofert pracy:
Ilona Kawiecka 798 951 967

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.