08
Lut

Copywriter z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: praca zdalna/cała Polska

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Umiejętność pisania ciekawych, różnorodnych tekstów
  • Doskonała znajomości ortografii, interpunkcji, składni itd.
  • Bogate słownictwo
  • Umiejętność dostosowania stylu do komunikatu i dla różnych odbiorców
  • Mile widziane doświadczenie w pisaniu tekstów na Social Media
  • Kreatywność
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Mile widziana umiejętność wyszukiwania i dobierania grafik do tekstu

Obowiązki:

  • Pisanie oryginalnych tekstów na różne strony internetowe
  • Tworzenie tekstów budujących zaangażowaną społeczność
  • Tworzenie treści marketingowych typowych dla cold mailingu
  • Moderacja postów na portalach społecznościowych firmy
  • Korekta językowa tekstów stworzonych przez innych członków zespołu
  • Przygotowywanie tekstów do nauki, opracowywanie pytań sprawdzających itp.
  • Monitorowanie trendów w poszukiwaniu ciekawych tematów
  • Analiza skuteczności opublikowanych tekstów i ewentualna ich modyfikacja
  • Udział w nietypowych projektach we współpracy z innymi firmami

Oferujemy:

  • Pracę zdalną na pełny etat z umową o pracę
  • Pracę w kreatywnym, zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Ilona Kawiecka 798 951 967

rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA