01
Cze

Asystentka z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji. Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: praca zdalna/cała Polska

Wymagania:

Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Doświadczenie na podobnym stanowisku, minimum pół roku
Umiejętność prowadzenia rozmów
Znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
Własny komputer oraz słuchawki
Stałe łącze internetowe w miejscu zamieszkania
Samodzielność
Otwartość i chęć do pracy

Obowiązki:

Wprowadzanie wniosków do systemu
Wysyłanie e-maili
Udział w różnych projektach
Tworzenie i aktualizowanie raportów
Inne prace zlecone przez przełożonego

Oferujemy:
Umowa o pracę
Praca zdalna
Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych

Kontakt w sprawie oferty:

Marzena
516 703 419

rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.