21
Lut

Asystent głównego księgowego z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca zdalna)

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

                                    Miejsce pracy: cała Polska, praca zdalna

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Osoba posiadająca orzeczenie o niepełnosprawności
  • Umiejętność wprowadzania dokumentów księgowych
  • Znajomość programów Softlab, Webcon, MS Office (Excel, Word)- minimum średnia
  • Mile widziana orientacja w programach Rewizor GT, Subiekt GT, Rachmistrz GT, Enova365)
  • Mile widziane opanowanie języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Własny komputer, telefon
  • Stałe łącze w miejscu zamieszkania
  • Dokładność i skrupulatność
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy

Obowiązki:

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, wyciągów bankowych, faktur zakupów i sprzedaży
  • Analiza i kontrola sald kont rozrachunkowych, wyjaśnianie niezgodności, potwierdzanie sald z klientami
  • Analiza kont pod względem prawidłowości zapisów księgowych
  • Przygotowanie zestawień w Excelu
  • Telefoniczny i e-mailowy kontakt z klientami
  • Obsługa bieżących zleceń
  • Kompleksowa obsługa księgowa stałych klientów

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Praca 7 godzin dziennie przy orzeczeniu o stopniu niepełnosprawności umiarkowanym lub znacznym
  • Praca miedzy 7.00 a 17.00
  • Dostęp do funduszu socjalnego i opieki medycznej
  • Miła atmosfera w pracy
  • Dodatkowe 10 dni urlopu w przypadku orzeczenia o stopniu umiarkowanym lub znacznym
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenie z RODO
  • Szkolenie BHP

                         Infolinia w sprawie ofert pracy:
+48798951967 Ilona Kawiecka

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.