05
sie

Asystent działu rozwoju z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Odpowiedzialność za powierzone działania, dokładność, skrupulatność i komunikatywność
  • Chęć do współpracy i nauki
  • Doświadczenie w pracy z pakietem MS Office (zwłaszcza MS Excel, Word)
  • Własny komputer
  • Posiadanie lub możliwość obsługi skanera
  • Stałe łącze internetowe w miejscu zamieszkania

Obowiązki:

  • Przygotowywanie umów do rejestracji salonu w programie NFZ – wyciąg odpowiednich stron z umów najmu (potrzebny program pdf z możliwością ekstrakcji poszczególnych stron umowy)
  • Update konkurencji (aktualizowanie pliku dot. ekspansji sieci konkurencji) – ekstrakt informacji ze stron internetowych, portali branżowych itp.
  • Przygotowywanie pełnomocnictw dla Dyrektorów Salonów
  • Weryfikacja i akceptacja faktur dot. płatności za media (potrzebny dostęp do systemu księgowości)
  • Skany dokumentów i ich archiwizacja na serwerze (przede wszystkim oryginały umów najmu, załączników technicznych, korespondencji z CH)

Oferujemy:

  • Prace zdalną
  • Umowę o prace w pełnym wymiarze godzin pracy
  • Respektowanie wszystkich przywilejów osoby z niepełnosprawnością
  • Bony na produkty firmy
  • Możliwość skorzystania z pakietu Luxmed
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia
  • Fundusz świadczeń pracowniczych i inne
  • I wiele innych

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Natalia

503 460 566

rekrutacja@bponetwork.pl

nwalkiewicz@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami