Asystent działu marketingu z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • Home
  • Oferty pracy
  • Asystent działu marketingu z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • 25
    lip

    BPO NETWORK Sp. z o.o.

    Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
    Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

    Asystent działu marketingu
    Miejsce pracy: Praca zdalna

    Zadania:

    – bieżące wsparcie działu marketingu w szczególności w zakresie:
    – rozliczanie zamówień i faktur
    – dystrybucja materiałów POS
    – kontakt z salonami sklepu w zakresie lokalnych działań marketingowych
    Oczekiwania:

    – chęć realnej pracy przez ok 5h dziennie
    – znajomość Excela na poziomie minimum podstawowym ( suma, różnica, tworzenie tabel) chętnie średniozaawansowanym np. tabele
    – umiejętność obsługi Word, Power point, e-maile
    – komunikatywność
    – doświadczenie w pracy biurowej, chętnie w pracy w dziale marketingu
    – własny komputer oraz stałe łącze w miejscu zamieszkania (90zł/ miesięcznie do pensji)
    – mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

    Oferujemy:

    – prace zdalną
    – umowę o prace w pełnym wymiarze godzin pracy
    – bony na produkty firmy
    – możliwość skorzystania z pakietu Luxmed
    – możliwość korzystania z ubezpieczenia
    – fundusz świadczeń pracowniczych i inne
    – wynagrodzenie 3100 zł brutto na okres próbny

    Kontakt w sprawie oferty pracy:

    Ilona Kawiecka
    798 951 967
    ikawiecka@bponetwork.pl
    rekrutacja@bponetwork.pl

    ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.