30
cze

Asystent / Asystentka ds. Kadr i Płac z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Warszawa (Śródmieście)
ul. Jana Pawła

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Zainteresowanie obszarem kadrowo-płacowym lub chęć do rozwoju i pracy w tym obszarze
  • Mile widziane doświadczenie lub wiedza na temat czasu pracy (grafik pracy, nadgodziny)
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze kadrowym
  • Wiedza lub/i doświadczenie w układaniu, analizowaniu danych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • Dobra organizacja pracy

Obowiązki:

  • Prowadzenie teczek osobowych pracowników
  • Naliczanie płac
  • Zajmowanie się mniejszymi klientami
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem

Oferujemy:

  • Umowę o prace w pełnym wymiarze godzin pracy
  • Respektowanie wszystkich przywilejów osoby niepełnosprawnej
  • Szkolenie stanowiskowe i pomoc innych pracowników

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Natalia

503 460 566

rekrutacja@bponetwork.pl

nwalkiewicz@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.