25
Wrz

Asystent/asystentka ds. HR z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.
Dla naszego Klienta, lidera w branży specjalistycznych produktów budowlanych poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent/asystentka ds. HR
Miejsce pracy: praca zdalna/cała Polska

Wymagania:

• Posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata.
• Doświadczenie w rekrutacji pracowników min. 2 lata (projekty sprzedażowe).
• Wykształcenie wyższe kierunkowe lub średnie.
• Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, asertywność.
• Znajomość przepisów prawa pracy.
• Dobra znajomość pakietu Office.
• Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie A2-B1.

Obowiązki:

• Wsparcie w procesach rekrutacji, selekcji i onboardingu pracowników.
• Nadzór nad BHP i uprawnieniami pracowników w zakładzie produkcyjnym.
• Prowadzenie ewidencji czasu pracy.
• Wsparcie w kreowaniu wewnętrznej polityki informacyjnej.
• Koordynacja kursów językowych.
• Organizacja szkoleń (firmy szkoleniowe, rezerwacje itp.).
• Koordynacja planów urlopowych.
• Wdrażanie i przestrzeganie procesów ISO.
• Sporządzanie zestawień i raportów.

Oferujemy:

• Pracę na pełny etat w międzynarodowej organizacji.
• Pakiet prywatnej opieki medycznej.
• Świadczenia z ZFŚS, np. karty pre-paid przed świętami.
• Kartę Benefit.
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
• Pracodawca zapewnia telefon służbowy i laptop w razie potrzeby.
• Dodatkowe 10 dni urlopu dla osób z orzeczeniem znacznym lub umiarkowanym.

W sprawie ofert pracy prosimy o kontakt:
Agnieszka Grochala 503 460 421
rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.