19
Lis

Analityk zdalny z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z.o.o.
Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Praca Zdalna/ Cała Polska

WYMAGANIA:

• Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
• Wykształcenie minimum średnie – preferowane wyższe,
• Dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office m.in. Excel
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Otwartość na uczenie się nowych rzeczy i umiejętności,
• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i powierzone zadania.
• Stałe łącze w miejscu zamieszkania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Tworzenie i zarządzanie bazą danych,
• Praca zespołowa oraz wsparcie innych osób w bieżących zadaniach,
• Wykonywanie czynności zleconych przez Opiekuna.

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Terminowe wypłaty wynagrodzeń,
• Stała pomoc techniczną oraz kadrową.
• Fajnych przełożonych, sporą dawkę nowej wiedzy.

PROSIMY PAMIĘTAĆ, ŻE W CV POTRZEBNA JEST ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

NIESTETY JESTEŚMY ZMUSZENI ZASTRZEĆ, ŻE NIE BĘDZIEMY MOGLI SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z KAŻDYM KANDYDATEM. JEŚLI KOGOŚ KANDYDATURA ZOSTANIE ODRZUCONA- WYSLEMY EMAIL.

Kontakt:

Ilona Kawiecka

798 951 967
ikawiecka@bponetwork.pl