16
lipiec

Account Executive z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Warszawa (Śródmieście), praca zdalna/cała Polska

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Doświadczenie zawodowe w PR min. 2 lata (najchętniej w pracy w agencji PR)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość social mediów
  • Odpowiedzialność za powierzone działania, dokładność i skrupulatność
  • Ukierunkowanie na realizację celów
  • Umiejętność planowania i zarządzania czasem
  • Dostęp do Internetu
  • Własny komputer

Obowiązki:

  • Samodzielne prowadzenie klientów
  • Przygotowywanie i realizowanie strategii komunikacji dla obecnych i przyszłych klientów we współpracy z zespołem agencji
  • Utrzymanie wysokiego poziomu relacji z klientami i dziennikarzami
  • Opracowywanie materiałów prasowych
  • Praca przy bardzo różnorodnych projektach (w tym organizacja eventów medialnych, współpraca ze środowiskiem show-biznesu)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (wynagrodzenie + system premii)
  • Prace w centrum Warszawy (przy pl. Unii Lubelskiej)
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Szanse zdobycia doświadczenia w różnych branżach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prace z młodym zespołem i w sympatycznej atmosferze
  • Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Ilona

798 951 967

ikawiecka@bponetwork.pl

rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami