29
Wrz

Konsultant-tłumacz z językiem niemieckim i orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: cała Polska, praca zdalna

Wymagania:

• Osoba posiadająca orzeczenie o niepełnosprawności
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1-C2
• Łatwość tłumaczenia krótkich tekstów produktowych
• Podstawowa znajomość pakietu biurowego (Excel, Word)
• Podstawowa umiejętność w posługiwaniu się Social Mediami (strona internetowa, fb, IG)
• Umiejętność budowania i rozwijania kontaktów z ludźmi
• Dobra dykcja i zdolności komunikacyjne
• Stałe łącze internetowe w miejscu zamieszkania
• Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
• Własny komputer oraz słuchawki

Zakres obowiązków:

• Tłumaczenie z niemieckiego/na niemiecki opisów produktowych
• Dbałość o poprawność merytoryczną/językową na stronie internetowej firmy
• Telefoniczny i mailowy kontakt z niemieckojęzycznymi klientami
• Pozyskiwanie nowych klientów w języku niemieckim
• Rozwijanie i utrzymywanie relacji z klientami
• Pomoc podczas sprzedaży z zagranicznymi klientami
• Tłumaczenie i prezentacja ofert
• Reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość zdobycia dodatkowych doświadczeń
• Pracę w rozpoznawalnej i uznanej firmie w branży
• Dodatkowe 10 dni urlopu dla osób z orzeczeniem znacznym lub umiarkowanym
• Możliwość rozwoju zawodowego i uczenia się nowych rzeczy
• Dodatek za używanie własnego komputera
• Wsparcie kadry managerskiej

Kontakt w sprawie ofert pracy:
Agnieszka Grochala 503460421

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.