21
Wrz

Konserwator w Szkole Podstawowej

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

   Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Zdolności manualne do majsterkowania
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac naprawczo-remontowych w budynku szkoły
  • Współpraca z innymi pracownikami szkoły
  • Reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku szkoły na rynku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na ¾ etatu
  • Możliwość zdobycia dodatkowych doświadczeń

Infolinia w sprawie ofert pracy:

Ilona Kawiecka 798 951 967

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

TUTAJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.